| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |

Klubový žebříček hráčů

Žebříček je vytvořen na základě vyhraných zápasů. Pokud porazíte hráče umístěného nad vámi, tak zaujmete jeho místo a všechny ostatní posunete dolů.
Počítají se všechny zápasy, i ty neligové. Vyzvěte hráče výše umístěného a posuňte se v žebříčku.

pořadípříjmeníjménoliga Zápasů Bodů Výher Proher Vyhraných setů Prohraných setů Vyhraných gemů Prohraných gemů
1NovákMílabez ligy438923205652509482
2PlomerArnoštExtra liga127299864118911215681317
3HolubJosef1. liga118222526612714912471335
4MikoMilan1. liga136256607615517115201544
5HlavatýPetrExtra liga1012638120173591275864
6Novák st.Miloslavbez ligy427416263955372459
7ZdeněkPulpánbez ligy10184611129799
8PolákZdeněkbez ligy1539123268186107
9JanákMiroslavbez ligy5612635217651651577
10HanzlíkLukášbez ligy6515143229461779663
11ZajíčekMilanbez ligy892035732127911101984
12SusserJiříExtra liga79173473210780924827
13ŠkvrnaRomanExtra liga6311928356986693737
14ZapskýAdambez ligy7915940399591866860
15GranatVlada6. liga7114135368581815772
16PlommerArnybez ligy82204612112848945554
17ŠoltésJanExtra liga126210428411518612371508
18ZapskýKryštofbez ligy6213838248256729614
19Procházka Martinbez ligy14361132411188132
20CikánJakub1. liga5211029236854605536
21HroudaVojtěch1. liga4910528216346532453
22OpatZdenekbez ligy20461373118237198
23SuchýJosef3. liga861643947941209251067
24PanuchDivobij2. liga158308758317318416971719
25ŠoltésZbyněk1. liga134250587613817113511462
26VrátníkKarel3. liga337320134230313294
27BrandtnerDaniel2. liga1041703371821518971152
28BurianVlastislavbez ligy5411229256762601585
29Kubrt ml.Václav 3. liga8216642409489837856
30SmolíkJakubbez ligy6412832327873725664
31NestlerováNicolebez ligy285614143133306303
32ZmrhalMarekbez ligy7515339368987802826
33SásPetrbez ligy1533961912161118
34OršuliakJaroslavbez ligy4110331106628489394
35VacekLubošbez ligy569620365377532605
36BrandtnerJanbez ligy409025155536473392
37HašekJiří3. liga87141276067125813994
38Neprášek st.Pavelbez ligy347621134730355310
39HladJaroslavbez ligy428823195146457442
40SukAlešbez ligy478921265361527536
41KlepsováKristynkabez ligy408020204749447463
42FarkašPavelbez ligy13331032010156128
43SukDavidbez ligy5510927287070623625
44LimbergAlešbez ligy1232102219163121
45HřebíčekMartinbez ligy919541199480
46PrchalJanbez ligy5310325286165556567
47ŽivnůstkaMarcelbez ligy448420244652444476
48GerstnerováAdélabez ligy1537114221015797
49KubrtVáclavbez ligy7615037398785772766
50SvobodaAdambez ligy285614142832249257
51HroudaVojtěchbez ligy131020124
52BezděkJiříbez ligy4410229156340497423
53BuriánekMilan bez ligy24561683525311242
54KorešVladimírbez ligy5411430246557572506
55KulíkJaroslavbez ligy376112253058375455
56FojtíkDavidbez ligy717521056963
57PodzimkováMarkétabez ligy488820285261494520
58GuentherKatrinbez ligy11257414910694
59KunstaTomáš3. liga17431342811203135
60KubrtováJitka4. liga81129245755121667927
61FilákováMiriambez ligy478117303965384519
62KalcůMilušebez ligy164414229520199
63PodanýPetrbez ligy112783189139110
64BurianBohuslavbez ligy84142295571114731964
65KozakovaIvabez ligy143611324617199
66KadlecováIvanabez ligy151711412863187
67PokornáDanielabez ligy3721423328
68MachekJaroslavbez ligy347621134629380301
69BoháčJakub bez ligy244410142433248283
70PokornáKamilabez ligy529019334771461590
71FilingrováMarcelabez ligy2620402415
72FilákováEliškabez ligy224612102524222207
73HouraLukášbez ligy255113123031310305
74JavornickýTomášbez ligy22541663514265187
75HepnerPetrbez ligy17391162320208199
76HorynaRomanbez ligy1432952116195171
77SklenářSlávabez ligy24429152232229265
78BorovecPetrbez ligy18381082320198201
79BachorecRadekbez ligy234712112824247244
80StrádalLadislavbez ligy132149919120144
81NerudováAndreabez ligy515501016530
82DoležalMilan9. liga488820284358380469
83SásKarelbez ligy20389111724209227
84ZapskýZdeněkbez ligy21551743512247141
85SlivoňZbyněkbez ligy614421047952
86KravčišinZdeněkbez ligy428220224347395413
87BencJaroslavbez ligy3512242834
88PokornáDita bez ligy11102512
89PokornáDanielkabez ligy28406222345277351
90PanuškováAdrianabez ligy19316131326131213
91ŽigováSabinabez ligy20501553012214139
92BrandtnerMichalbez ligy11152961882131
93TrubirohaMarianbez ligy11102412
94ŽigoRobertbez ligy204010102222187167
95PichlíkPetrbez ligy5923464448
96HlaváčStanislavbez ligy1733891821172189
97TotzauerRomanbez ligy1321491119144172
98FuchsMartinbez ligy1420311923125170
99JavornickýBohušbez ligy1018461014110113
100PichlíkAntonínbez ligy1331941612142131
101HolubJanbez ligy224210122329224260
102HansVáclavbez ligy17275121325147177
103Filingr Pavelbez ligy41240815120
104RyjáčkováEvabez ligy121411122366140
105ZajíčkováBrigitabez ligy2733324849154328
106ZítkováNanetabez ligy9111851681117
107ÁbelovskýDavidbez ligy1127831610138108
108OršuliakováSarahbez ligy333162542
109CikánPavelbez ligy6661123076
110KrausováAndreabez ligy315110212147262349
111ŠebekLadislavbez ligy16286101721184198
112StarýMartinbez ligy1121561515142154
113GabrielJaroslavbez ligy5550102360
114JorJiříbez ligy71334785873
115KoblischkeZbyněkbez ligy0
116OpltMarekbez ligy241122312
117PanuškaJaroslavbez ligy16223131227172211
118GillichováMarcelabez ligy0
119PanuškováVladkabez ligy3512242632
120ZajíčkováVeronikabez ligy3721433533
121KoudelaMarekbez ligy3721433535
122PutyeraJan2. liga72170140841
123DzurikováMargittabez ligy0
123FrajbišJaroslavbez ligy0
123KoppTomášbez ligy0
123LaňkaJakubbez ligy0
123WiedermannPavelbez ligy0
123HeindlTomášbez ligy0
123KlánDominikbez ligy0
123FürstováEliškabez ligy0
123BlechaDominikbez ligy0
123CorningPittsburghbez ligy0
123Lázně Evženie a.s.Lázně Evženie a.s.bez ligy0
123ProcházkováLenkabez ligy0
123SukováIvetabez ligy0
123UmlaufTomášbez ligy0
123HorváthStanislavbez ligy0
123BlaškováVeronikabez ligy0
123HošekTomášbez ligy0
123VančoJakubbez ligy0
123ChauturJan bez ligy2411232431
123MarešPetrbez ligy0
123NestlerPetrbez ligy0
123TuščákJiříbez ligy0
123JankAlešbez ligy0
123HofmanováEvabez ligy0
123HusárováLuciebez ligy0
123ŠevčíkováKateřinabez ligy0
123ŠmejcováRenatabez ligy0
123ZajícMichalbez ligy0
123OknaVPbez ligy0
123bez ligy0
123ŘízekMilanbez ligy0
123LiškaDavidbez ligy0
123MalčánekJaroslavbez ligy0
123BudákováPavlína bez ligy0
123TotzauerováRomanabez ligy0
123Kabel1Kabel1bez ligy0
123GiebelBořekbez ligy0
123KašperMiroslavbez ligy0
123DvořákJakub bez ligy0
123ŠourekVladimírbez ligy0
123HoráčekRudolfbez ligy0
123HájekTomášbez ligy0
123FrolíkováBeatabez ligy444182851
123FischerováKateřina bez ligy0
123MichalováHanabez ligy0
123KučírekPetrbez ligy0
123MikešPetrbez ligy0
123PodhornýMartinbez ligy0
123ŠoltésováMarkétbez ligy0
123RotaRobertbez ligy131020127
123knopvaclavbez ligy0
123PletichováRadkabez ligy0
123VackeTomášbez ligy0
123NovohradskýLubošbez ligy0
123JaneckýPavel5. liga61442947342
123HavelRobertbez ligy0
123SpoustaJanbez ligy0
123JindraLiborbez ligy0
123HossnerováEstellebez ligy0
123ŠtefanDrozdbez ligy0
123HoutTomášbez ligy333061236
123KulhánekJaroslav2. liga122257101589110
123BartošMartinbez ligy0
123KokmanRadekbez ligy0
123HorynováBeátabez ligy0
123VonásekPetrbez ligy0
123HlaváčVítězslavbez ligy0
123NerudaJiříbez ligy0
123HlaváčJiříbez ligy0
123RaindlMilanbez ligy0
123BuriánkováMartinabez ligy0
123KuceraPavelbez ligy0
123JežkováLuckabez ligy0
123ŽilíkMichalbez ligy0
123LabíkJaroslavbez ligy0
123HonigováPetrabez ligy0
123VaněčekRENDAbez ligy0
123VopataPetrbez ligy0
123CikánováKateřinabez ligy0
123ŠimsováTerezabez ligy333061537
124ŠťovíčekJáchymbez ligy2620422926
125BrandtnerováSara7. liga812264124384
126ŠroubkováRomana6. liga11102612
127NyklíčekMiroslav bez ligy0
127KulhánekDavidbez ligy0
127OršuliakVáclav 2. liga61233877163
127VyhnálekDavidbez ligy0
127MaierLukášbez ligy0
127ŠirochmanJanbez ligy0
127ŠkváraMilanbez ligy0
127TyrpeklTomášbez ligy0
127TichýHonzabez ligy0
127Mareš Stanislav bez ligy0
127JanekJosefbez ligy0
127KučeraFrantišek4. liga9132761586110
127KučeraFrantišekbez ligy0
127RejmannAdam7. liga61233666146
127KrofVratislavbez ligy0
127HlaváčekAdam7. liga2620402512
127KrčmaMichal7. liga41031624127
127TomášHeindlbez ligy0
127HanzlíkHonzabez ligy0
127HanzlíkHonzabez ligy0
127SpěvákPetrbez ligy0
127HanzlíkHonzabez ligy0
127HanzlíkHonza5. liga41240804819
127BartošováZuzana4. liga92163128102106
127aaaaabez ligy0
127SroubkovaVanesabez ligy0
127GillichPetrbez ligy0
127LiškaStanislav5. liga16286101424147189
127WolfVáclav8. liga2411222018
127VavroušekJonáš5. liga820621248464
127DuchekKryštof8. liga810172144288
127HanzlíkHonzabez ligy0
127KulhánekJára6. liga711254105168
127KulhánekAdam8. liga5550102260
127HroudaPetr5. liga121839819104148
127BachRadek7. liga917459106686
127KrčmaMartin6. liga51132644346
127PavlíkJosefbez ligy0
127HradilJanbez ligy0
127PěnkavováMariebez ligy0
127KestřánkováRenatabez ligy0
127OncirkVlastimilbez ligy0
127BraunováLízabez ligy0
127NovákRomanbez ligy0
127PolákZdeněkbez ligy0
127MachPetrbez ligy0
127ResováKateřina bez ligy0
127PřibíkDavidbez ligy0
127CageNikolasbez ligy0
127ZdeněkPulpánbez ligy11102312
127SadilkováMirkabez ligy11102612
127HrudkováDianabez ligy0
127HlaváčFrantišek bez ligy0
127SeničTomášbez ligy0
127ZdeněkPulpánbez ligy0
127LipováDenisabez ligy11102112
127HůlaJaroslavbez ligy0
127OpavaPetrbez ligy0
127RejzekJan bez ligy11102512
127PeksovaKaterina4. liga222041425
127Reslovasimonabez ligy0
127ZádrapaPavelbez ligy0
127HanzlíčekMiroslav4. liga1426681617146165
127ZajacFilipbez ligy0
127BeranHugobez ligy0
127NerudovaAndreabez ligy0
127KostkaPetrbez ligy0
127MachPetrbez ligy0
127CapováAdéla6. liga1630791720160168
127BartyzalJakub bez ligy0
127Šimková Pavlínabez ligy0
127HomrRadimbez ligy0
127BorovičkováLuciebez ligy666012572
127BOSBOSbez ligy0
127ZFElectronicsbez ligy0
127KášVladimírbez ligy0
127LipováDenisabez ligy333161938